Y09550R10000B9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09550R10000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 1.5W .1% RADIAL
Fitxak: Y09550R10000B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y09550R10000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09550R10000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.1 OHM 1.5W .1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7452 pcs Datuen fitxa Y09550R10000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.060" L x 0.177" W (26.92mm x 4.50mm)
Series VCS201 Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.374" (9.50mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 mOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil