Y09550R00500F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09550R00500F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.005 OHM 1% 1.5W AXIAL
Fitxak: Y09550R00500F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y09550R00500F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09550R00500F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.005 OHM 1% 1.5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2535 pcs Datuen fitxa Y09550R00500F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±30ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.060" L x 0.177" W (26.92mm x 4.50mm)
Series VCS201 Erresistentzia 5 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.374" (9.50mm)
Ezaugarriak Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 mOhms ±1% 1.5W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense Metal Foil Konposizio Metal Foil