Y0944100R000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0944100R000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 0.1% 10W AXIAL
Fitxak: Y0944100R000B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y0944100R000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0944100R000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 0.1% 10W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1902 pcs Datuen fitxa Y0944100R000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Series VCS332 Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil