Y09440R30000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09440R30000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.3 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: Y09440R30000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y09440R30000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09440R30000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.3 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4192 pcs Datuen fitxa Y09440R30000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±3ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Series VCS332 Erresistentzia 300 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.01mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 300 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil