Y09430R00500F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09430R00500F0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09430R00500F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.005 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: Y09430R00500F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y09430R00500F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09430R00500F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.005 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4973 pcs Datuen fitxa Y09430R00500F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.340" L x 0.210" W (34.04mm x 5.33mm)
Series VCS302 Erresistentzia 5 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.024" (26.01mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil