Y09421R00000B9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09421R00000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 2W .1% RADIAL
Fitxak: Y09421R00000B9L.pdf
  • Mezua
Y09421R00000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09421R00000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1 OHM 2W .1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4376 pcs Datuen fitxa Y09421R00000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Series VCS232 Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±0.1% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil