Y09410R10000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09410R10000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.1 OHM 2W 1% RADIAL
Fitxak: Y09410R10000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y09410R10000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09410R10000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.1 OHM 2W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13818 pcs Datuen fitxa Y09410R10000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±15ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.240" L x 0.177" W (31.50mm x 4.50mm)
Series VCS202 Erresistentzia 100 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 mOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Konposizio Metal Foil