Y09400R01000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09400R01000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.01 OHM 1% 1.5W
Fitxak: Y09400R01000F9L.pdf
  • Mezua
Y09400R01000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09400R01000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.01 OHM 1% 1.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25471 pcs Datuen fitxa Y09400R01000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.689" L x 0.080" W (17.50mm x 2.03mm)
Series VCS103 Erresistentzia 10 mOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, Flat Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.190" (4.83mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 mOhms ±1% 1.5W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil