Y09300R00800F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09300R00800F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.008 OHM 1% 1W
Fitxak: Y09300R00800F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y09300R00800F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09300R00800F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.008 OHM 1% 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25444 pcs Datuen fitxa Y09300R00800F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±90ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.520" L x 0.080" W (13.21mm x 2.03mm)
Series VCS101 Erresistentzia 8 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua 4-SMD, Flat Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.130" (3.30mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 8 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 4-SMD, Flat Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil