Y092633R3000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y092633R3000F0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y092633R3000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 33.3 OHM 8W 1% TO220-4
Fitxak: Y092633R3000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y092633R3000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y092633R3000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 33.3 OHM 8W 1% TO220-4 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7480 pcs Datuen fitxa Y092633R3000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Series VPR221 Erresistentzia 33.3 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-4 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.845" (21.46mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 33.3 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil