Y09261R00000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y09261R00000B9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09261R00000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1 OHM 8W 0.1% TO220-4
Fitxak: Y09261R00000B9L.pdf
  • Mezua
Y09261R00000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09261R00000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1 OHM 8W 0.1% TO220-4 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7186 pcs Datuen fitxa Y09261R00000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Series VPR221 Erresistentzia 1 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-4 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.845" (21.46mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1 Ohms ±0.1% 8W Through Hole Resistor TO-220-4 Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil