Y09256R81000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09256R81000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 6.81 OHM 1% 8W TO220-2
Fitxak: Y09256R81000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y09256R81000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09256R81000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 6.81 OHM 1% 8W TO220-2 Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2607 pcs Datuen fitxa Y09256R81000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220-2 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Series VPR220 Erresistentzia 6.81 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.845" (21.46mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 6.81 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil