Y09255R00000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y09255R00000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 5 OHM 8W 1% TO220-2
Fitxak: Y09255R00000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
Y09255R00000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y09255R00000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 5 OHM 8W 1% TO220-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3229 pcs Datuen fitxa Y09255R00000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Series VPR220 Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak 804-1077
Y09255R00000F9L-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.845" (21.46mm) Ezaugarriak Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil