Y092545R0000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y092545R0000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 45 OHM 8W 1% TO220-2
Fitxak: Y092545R0000F9L.pdf
  • Mezua
Y092545R0000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y092545R0000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 45 OHM 8W 1% TO220-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8377 pcs Datuen fitxa Y092545R0000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Series VPR220 Erresistentzia 45 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.845" (21.46mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 45 Ohms ±1% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil