Y092516R5000A9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y092516R5000A9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 16.5 OHM 8W 0.05% TO220-2
Fitxak: Y092516R5000A9L.pdf
  • Mezua
Y092516R5000A9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y092516R5000A9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 16.5 OHM 8W 0.05% TO220-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6468 pcs Datuen fitxa Y092516R5000A9L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Series VPR220 Erresistentzia 16.5 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.845" (21.46mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 16.5 Ohms ±0.05% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil