Y0925100R000B0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0925100R000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 8W 0.1% TO220-2
Fitxak: Y0925100R000B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y0925100R000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0925100R000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 8W 0.1% TO220-2 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7001 pcs Datuen fitxa Y0925100R000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.400" L x 0.150" W (10.16mm x 3.81mm)
Series VPR220 Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 8W Packaging Bulk
Pakete / kasua TO-220-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.845" (21.46mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 8W Through Hole Resistor TO-220-2 Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil