Y08759K09000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y08759K09000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 9.09K OHM .3W 1% RADIAL
Fitxak: Y08759K09000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y08759K09000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y08759K09000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 9.09K OHM .3W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15980 pcs Datuen fitxa Y08759K09000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.228" L x 0.087" W (5.80mm x 2.20mm)
Series VSH Erresistentzia 9.09 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -65°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.09 kOhms ±1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil