Y08564R02000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08564R02000F9W Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y08564R02000F9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES SMD 4.02 OHM 1% 1W 2516 WIDE
Fitxak: Y08564R02000F9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y08564R02000F9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y08564R02000F9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES SMD 4.02 OHM 1% 1W 2516 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16485 pcs Datuen fitxa Y08564R02000F9W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Series VCS1625P Erresistentzia 4.02 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Tray
Pakete / kasua Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 4.02 Ohms ±1% 1W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil