Y08503R99000F9W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y08503R99000F9W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena VCS1625 3R9900 TCR2 1.0% S W
Fitxak: Y08503R99000F9W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y08503R99000F9Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y08503R99000F9W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena VCS1625 3R9900 TCR2 1.0% S W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5094 pcs Datuen fitxa Y08503R99000F9W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.160" W (6.40mm x 4.10mm)
Series VCS1625 Erresistentzia 3.99 Ohms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tray
Pakete / kasua Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3.99 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil