Y08500R01240F0R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y08500R01240F0R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y08500R01240F0R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.0124 OHM 1/2W 2516 WIDE
Fitxak: Y08500R01240F0R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y08500R01240F0Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y08500R01240F0R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.0124 OHM 1/2W 2516 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11970 pcs Datuen fitxa Y08500R01240F0R.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.160" L x 0.250" W (4.06mm x 6.35mm)
Series VCS1625 Erresistentzia 12.4 mOhms
Energia (Watts) 0.5W, 1/2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.040" (1.02mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 12.4 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 2516 (6440 Metric), 1625 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil