Y079750R0000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y079750R0000B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena HTHG1506 50R000 0.1% W
Fitxak: Y079750R0000B0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y079750R0000B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y079750R0000B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena HTHG1506 50R000 0.1% W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3252 pcs Datuen fitxa Y079750R0000B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±3ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1506 Tamaina / dimentsioa 0.150" L x 0.062" W (3.81mm x 1.57mm)
Series HTHG Erresistentzia 50 Ohms
Energia (Watts) 0.04W Packaging Tray
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -55°C ~ 220°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 Ohms ±0.1% 0.04W Chip Resistor Nonstandard Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil