Y079529R4000B0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y079529R4000B0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena HTHG0805 29R400 0.1% W
Fitxak: Y079529R4000B0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y079529R4000B0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y079529R4000B0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena HTHG0805 29R400 0.1% W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3452 pcs Datuen fitxa Y079529R4000B0W.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±3ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0805 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.24mm)
Series HTHG Erresistentzia 29.4 Ohms
Energia (Watts) 0.02W Packaging Tray
Pakete / kasua 0805 (2012 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 220°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 29.4 Ohms ±0.1% 0.02W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil