Y0794500R000F0W
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0794500R000F0W
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena HTHG0603 500R00 1.0% W
Fitxak: Y0794500R000F0W.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y0794500R000F0Wren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0794500R000F0W fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena HTHG0603 500R00 1.0% W Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 3554 pcs Datuen fitxa Y0794500R000F0W.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±3ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Series HTHG Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 0.0125W Packaging Tray
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 220°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.023" (0.58mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 Ohms ±1% 0.0125W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil