Y07931K96000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y07931K96000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 1.96K OHM 0.6W 1% RADIAL
Fitxak: Y07931K96000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y07931K96000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y07931K96000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 1.96K OHM 0.6W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18940 pcs Datuen fitxa Y07931K96000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Series RCK Erresistentzia 1.96 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1.96 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil