Y079318K7480F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y079318K7480F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 18.748K OHM 0.6W 1% RADIAL
Fitxak: Y079318K7480F0L.pdf
  • Mezua
Y079318K7480F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y079318K7480F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 18.748K OHM 0.6W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 17775 pcs Datuen fitxa Y079318K7480F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Series RCK Erresistentzia 18.748 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 18.748 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil