Y0793136K000T0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0793136K000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 136K OHM 0.4W 0.01% RADIAL
Fitxak: Y0793136K000T0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y0793136K000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0793136K000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 136K OHM 0.4W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 7091 pcs Datuen fitxa Y0793136K000T0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.098" W (7.62mm x 2.50mm)
Series RCK Erresistentzia 136 kOhms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 136 kOhms ±0.01% 0.4W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil