Y079130K0000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y079130K0000T0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 30K OHM 0.6W 0.01% RADIAL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y079130K0000T0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y079130K0000T0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 30K OHM 0.6W 0.01% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4919 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
Series VH Erresistentzia 30 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua - Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 30 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil