Y0789640R000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0789640R000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 640 OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Fitxak: Y0789640R000B0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y0789640R000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0789640R000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 640 OHM 0.3W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15121 pcs Datuen fitxa Y0789640R000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series VSR Erresistentzia 640 Ohms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 640 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil