Y078914K1900B9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y078914K1900B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 14.19K OHM 0.3W 0.1% RADIAL
Fitxak: Y078914K1900B9L.pdf
  • Mezua
Y078914K1900B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y078914K1900B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 14.19K OHM 0.3W 0.1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14417 pcs Datuen fitxa Y078914K1900B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±8ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series VSR Erresistentzia 14.19 kOhms
Energia (Watts) 0.3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 14.19 kOhms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil