Y0786909R000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y0786909R000F0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0786909R000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 909 OHM 0.6W 1% RADIAL
Fitxak: Y0786909R000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y0786909R000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0786909R000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 909 OHM 0.6W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 12065 pcs Datuen fitxa Y0786909R000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 909 Ohms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 909 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil