Y078626K7000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y078626K7000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 26.7K OHM 0.6W 1% RADIAL
Fitxak: Y078626K7000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y078626K7000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y078626K7000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 26.7K OHM 0.6W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11152 pcs Datuen fitxa Y078626K7000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 26.7 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 26.7 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil