Y078596R0000Q9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y078596R0000Q9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y078596R0000Q9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 96 OHM 0.6W 0.02% RADIAL
Fitxak: Y078596R0000Q9L.pdf
  • Mezua
Y078596R0000Q9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y078596R0000Q9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 96 OHM 0.6W 0.02% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13243 pcs Datuen fitxa Y078596R0000Q9L.pdf
tolerantzia ±0.02% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series S Erresistentzia 96 Ohms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 96 Ohms ±0.02% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil