Y07345R00000C0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y07345R00000C0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y07345R00000C0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 5 OHM 10W 0.25% RADIAL
Fitxak: Y07345R00000C0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y07345R00000C0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y07345R00000C0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 5 OHM 10W 0.25% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4381 pcs Datuen fitxa Y07345R00000C0L.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Series VFP-4 Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial - 4 Leads Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.803" (20.40mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 5 Ohms ±0.25% 10W Through Hole Resistor Radial - 4 Leads Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil