Y0733680R000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0733680R000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 680 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: Y0733680R000F0L.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
Y0733680R000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0733680R000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 680 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5450 pcs Datuen fitxa Y0733680R000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Series VFP-3 Erresistentzia 680 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.803" (20.40mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 680 Ohms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil