Y07332R00000C0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y07332R00000C0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 2 OHM 10W 0.25% RADIAL
Fitxak: Y07332R00000C0L.pdf
  • Mezua
Y07332R00000C0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y07332R00000C0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 2 OHM 10W 0.25% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6425 pcs Datuen fitxa Y07332R00000C0L.pdf
tolerantzia ±0.25% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Series VFP-3 Erresistentzia 2 Ohms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.803" (20.40mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 2 Ohms ±0.25% 10W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil