Y07330R50000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y07330R50000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 0.5 OHM 10W 1% RADIAL
Fitxak: Y07330R50000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y07330R50000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y07330R50000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 0.5 OHM 10W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6962 pcs Datuen fitxa Y07330R50000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.575" L x 0.276" W (40.01mm x 7.01mm)
Series VFP-3 Erresistentzia 500 mOhms
Energia (Watts) 10W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.803" (20.40mm)
Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 mOhms ±1% 10W Through Hole Resistor Radial Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil