Y070675R0000B9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y070675R0000B9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 75 OHM 0.1% 0.4W RADIAL
Fitxak: Y070675R0000B9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y070675R0000B9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y070675R0000B9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 75 OHM 0.1% 0.4W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 6699 pcs Datuen fitxa Y070675R0000B9L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Series VAR Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.310" (7.87mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 Ohms ±0.1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil