Y070656K0000F9L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y070656K0000F9L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y070656K0000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 56K OHM .4W 1% RADIAL
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y070656K0000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y070656K0000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 56K OHM .4W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12513 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Series VAR Erresistentzia 56 kOhms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.310" (7.87mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 56 kOhms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil