Y070622R0000F0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Y070622R0000F0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y070622R0000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 22 OHM .4W 1% RADIAL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
Y070622R0000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y070622R0000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 22 OHM .4W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 15227 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.250" L x 0.080" W (6.35mm x 2.03mm)
Series VAR Erresistentzia 22 Ohms
Energia (Watts) 0.4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.310" (7.87mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 22 Ohms ±1% 0.4W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil