Y010675K0000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y010675K0000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 75K OHM 0.1% 1.5W AXIAL
Fitxak: Y010675K0000B0L.pdf
Stock egoera 736 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y010675K0000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y010675K0000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 75K OHM 0.1% 1.5W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 736 pcs Datuen fitxa Y010675K0000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Series H Erresistentzia 75 kOhms
Energia (Watts) 1.5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 75 kOhms ±0.1% 1.5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil