Y01059K90000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y01059K90000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 9.9K OHM 1.25W 1% AXIAL
Fitxak: Y01059K90000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y01059K90000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y01059K90000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 9.9K OHM 1.25W 1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1002 pcs Datuen fitxa Y01059K90000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Series H Erresistentzia 9.9 kOhms
Energia (Watts) 1.25W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 9.9 kOhms ±1% 1.25W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil