Y0104100R000B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0104100R000B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1W 0.1% AXIAL
Fitxak: Y0104100R000B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
Y0104100R000B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0104100R000B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 1W 0.1% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1297 pcs Datuen fitxa Y0104100R000B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.500" Dia x 1.000" L (12.70mm x 25.40mm)
Series H Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil