Y0103500R000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0103500R000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 500 OHM 1% 2W RADIAL
Fitxak: Y0103500R000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y0103500R000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0103500R000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 500 OHM 1% 2W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2440 pcs Datuen fitxa Y0103500R000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 1.200" L x 0.260" W (30.48mm x 6.60mm)
Series S Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 2W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.49mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil