Y0101240K000F0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0101240K000F0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 240K OHM 0.6W 1% RADIAL
Fitxak: Y0101240K000F0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
Y0101240K000F0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0101240K000F0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 240K OHM 0.6W 1% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4940 pcs Datuen fitxa Y0101240K000F0L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±1ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Series S Erresistentzia 240 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.49mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 240 kOhms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil