Y0101149K900B0L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0101149K900B0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 149.9K OHM 0.1% 1W RADIAL
Fitxak: Y0101149K900B0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y0101149K900B0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0101149K900B0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 149.9K OHM 0.1% 1W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1851 pcs Datuen fitxa Y0101149K900B0L.pdf
tolerantzia ±0.1% Tenperatura koefizientea ±2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.575" L x 0.160" W (14.61mm x 4.06mm)
Series S Erresistentzia 149.9 kOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.49mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 149.9 kOhms ±0.1% 1W Through Hole Resistor Radial Moisture Resistant, Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil