Y0096701R438A9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0096701R438A9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 701.438 OHM 1/5W 0.05% AXIAL
Fitxak: Y0096701R438A9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
Y0096701R438A9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0096701R438A9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 701.438 OHM 1/5W 0.05% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12043 pcs Datuen fitxa Y0096701R438A9L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.120" Dia x 0.270" L (3.05mm x 6.86mm)
Series VMTA55Z Erresistentzia 701.438 Ohms
Energia (Watts) 0.2W, 1/5W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 701.438 Ohms ±0.05% 0.2W, 1/5W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil