Y0095100R000F9L
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0095100R000F9L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 100 OHM 1% 1/4W AXIAL
Fitxak: Y0095100R000F9L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y0095100R000F9Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0095100R000F9L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 100 OHM 1% 1/4W AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 4314 pcs Datuen fitxa Y0095100R000F9L.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±0.2ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.260" Dia x 0.356" L (6.60mm x 9.04mm)
Series VTA56Z Erresistentzia 100 Ohms
Energia (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 100 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil