Y008976K8000AM13L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y008976K8000AM13L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 76.8K OHM 0.05% 0.6W RADIAL
Fitxak: Y008976K8000AM13L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y008976K8000AM13Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y008976K8000AM13L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 76.8K OHM 0.05% 0.6W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1510 pcs Datuen fitxa Y008976K8000AM13L.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series RNC90Y Erresistentzia 76.8 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate M (1%)
Deskribapen zehatza 76.8 kOhms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil