Y00893K01000TM0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y00893K01000TM0L
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 3.01K OHM 0.01% 0.6W RADIAL
Fitxak: Y00893K01000TM0L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y00893K01000TM0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y00893K01000TM0L fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 3.01K OHM 0.01% 0.6W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 2381 pcs Datuen fitxa Y00893K01000TM0L.pdf
tolerantzia ±0.01% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series RNC90Y Erresistentzia 3.01 kOhms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate M (1%)
Deskribapen zehatza 3.01 kOhms ±0.01% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil