Y0089340R000AR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: Y0089340R000AR23R
Fabrikatzaileak / Marka: Vishay Precision Group
Produktuaren Deskribapena RES 340 OHM 0.05% 0.6W RADIAL
Fitxak: Y0089340R000AR23R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
Y0089340R000AR23Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia Y0089340R000AR23R fabrikatzailea Vishay Precision Group
deskribapena RES 340 OHM 0.05% 0.6W RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 1152 pcs Datuen fitxa Y0089340R000AR23R.pdf
tolerantzia ±0.05% Tenperatura koefizientea -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
Series RNC90Y Erresistentzia 340 Ohms
Energia (Watts) 0.6W Packaging Strip
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C
Amaiera kopurua 2 Altuera - Eserita (Max) 0.336" (8.53mm)
Ezaugarriak Non-Inductive Failure Rate R (0.01%)
Deskribapen zehatza 340 Ohms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil Konposizio Metal Foil